Transformice ! »

niedziela, 19 lipca 2015

O co chodzi w mapce muzeum ''museum''

Pewnie większość z Was nie wie o co w niej chodzi, otóż nie którzy mnie pytają.Teraz Wam wyjaśnię.Gdy złowimy na mapce eventowej gdzie się łowi "Skrzynię" w niej jest jakiś fragment np. Mleko,Pingwin,Obraz,Szkielet,Kot itd.Łowimy skrzynię,czekamy na mapkę Muzeum "Museum" i jak na mapce pokaże się jakiś czarny przedmiot,klikamy go i mamy jeden przedmiot w naszym Muzeum,każdy ma swoje muzeum! I tak dalej.Jak zdobędziesz wszystkie części szkieleta dostaniesz odznakę jakby "Twarzy szkieleta" Czy tam mordy xD Tytuł Allan Quatermouse za zdobycie ze skrzynki statka z wodą w szklanej butelce.Pewnie zrozuzmieliście,jak cos postaram się potem dopisać poniżej:)Pozdrawiam.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz